با ما در فضای مجازی پیشرفت کنید !

با ما در فضای مجازی پیشرفت کنید !

زمانی که داشتن فروشگاه های اینترنتی و آنلاین در ایران پدیده‌ای نوپا محسوب می‌شد و با دشواری همراه بود، مجموعه ای به نام سناتورگرام برای ایجاد یک فضای ایمن و قابل اعتماد میان صاحبان کسب و کار ها، گروه‌ها و تبلیغ دهندگان، با ارائه‌ی اعضا در کمترین زمان و ساده‌ترین حالت ممکن شروع به فعالیت کرد. از تیرماه 1390 تا به امروز اتفاقات تلخ و شیرین، تغییرات بزرگ و کوچک، بالا و پایین‌های فراوان و ناملایمتی‌ها و مهربانی‌های بسیار رخ داده است تا سناتورگرام به عنوان اولین وبسایت افزایش اعضای کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی در ایران پرچمدار دانش بنیان حوزه‌ی تبلیغات و مورد اعتماد فعالان این حوزه در دنیای اینترنت باشد .

قطعا تلاش تک به تک اعضای تیم جوان و خلاق سناتورگرام هست که موفقیت‌های ما را رقم می‌ زند. پیشرفت و رشد شما در شبکه های مجازی مساوی است با پیشرفت و رشد سناتورگرام ...

ما در کنار هم بزرگ می‌شویم

تنها هدف ما رشد و پیشرفت همه افراد و کسب و کار ها در فضای مجازی میباشد و دوست داریم که همه افرادی که دارای کسب و کار اینترنتی هستند روز به روز پیشرفت کرده و مشتریان بیشتر و بیشتری را جذب کنند.

برای ایناست که ما این همه مشتری داریم

1
ما به فکر شما هستیم
ما این شعار را همیشه در ارائه کردن خدمات به مشتری های خود داریم. اینکه "فریب کار یک بار میفروشد اما ما دارای مشتری های همیشگی و دائمی هستیم ".
2
در خدمت شما هستیم
ما تمامی سفارشات را به صورت تیمی انجام میدهیم تا بهترین کیفیت را از همه نظر به شما هدیه کنیم. تیم پشتیبانی ما 7 روز هفته به صورت 24 ساعته در خدمت شماست.
3
میهمان ما باشید
شما دوستان و همراهان ما هستید، پیشرفت شما پیشرفت ماست. در شرکت ما همیشه روی شما باز است هر زمان که دوست داشتید میهمان یک فنجان چای یا قهوه در شرکت ما باشید .

24/7

پشتیبانی

0

تعداد سفارش روزانه

20,000,000

حجم خرید روزانه