آموزش دانلود ویدیو از تیک تاک :

1 فروردین 1402

تیک تاک اخیرا جز یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید که رشد بسیار سریع و عجیبی داشته به طوری که حتی اینستاگرام هم آن را یک رقیب قوی دیده و در رقابت با آن امکان reels را ارائه کرده است. در مدتی که در تیک تاک مشغول گشت و گذار هستید ممکن است برخی ویدیو ها برایتان واقعا جالب و جذاب باشد و بخواهید آن را سیو کنید در گالریتان تا بعدا آن را تماشا کنید یا برای کاری از آن استفاده کنید. به ایت خاطر نیاز به دانلود آن ویدیو دارید. در این مطلب قصد داریم تا به آموزش دانلود ویدیو از تیک تاک با روش های گوناگوی بپردازیم. پس اگر شما به دنبال روشی برای دانلود ویدیو های تیک تاک هستید تا انتهای این مطلب با سناتورگرام همراه باشید.

دانلود ویدیو از تیک تاک:
برای دانلود کردن ویدیو ها از تیک تاک چندین راهکار کلی یعنی دانلود از وبسایت، دانلود از طریق برنامه های متفرقه، دانلود از طریق خود تیک تاک وجود دارد که در ادامه همه آنها را به صورت کامل توضیح می دهیم.

از طریق این وبسایت خیلی ساده می توانید در گوشی و کامپیوتر ویدیو های تیک تاک را دانلود کنید. برای اینکار فقط باید وارد برنامه تیک تاک شوید. سپس روی ویدیو مدنظرتان بزنید. بعد از آن در کنار صفحه بر روی گزینه share کلیک کنید(یک فلش) و سپس گزینه copy link را کلیک کنید. سپس وارد وبسایت givefastlink به آدرس زیر شوید.

givefastlink.com/tiktok-video-downloader

بعد از آن در بخش paste a social url آدرس ویدیو تیک تاکی که کپی کردید را وارد کنید. برای اینکار می توانید از گزینه paste url استفاده کنید. سپس بر روی گزینه Download ضربه بزنید. در صفحه بعدی سه گزینه مشاهده میکنید که مربوط به دانلود ویدیو بدون واترمارک، با واترمارک و دانلود آهنگ تیک تاک است. بر روی گزینه مدنظرتان کلیک کنید و سپس منتظر باشید تا فایلتان دانلود شود.

دانلود ویدیو تیک تاک از طریق snaptik :

یکی دیگر از وبسایت های معروف برای این کار از طریق همین snaptik.app است که می توانید از آن برای دانلود ویدیو های تیک تاک را بدون هیچ محدودیت و سریع دانلود کنید. همچنین این وبسایت سرعتی عالی برای دانلود دارد و می توانید ویدیو ها را خیلی راحت بدون واترمارک دانلود کنید. برای استفاده از آن مجدد وارد تیک تاک شوید و ویدیو مدنظرتان را پیدا کنید. سپس بر روی آیکون اشتراک گذاری یا همان فلش کنار صفحه کلیک کنید و گزینه copylink را کلیک کنید. سپس وارد وبسایت snaptik.app شوید و در کادر paste tiktok link here آدرسی که کپی کردید را پیست کنید. برای این کار می توانید از گزینه paste استفاده کنید. و سپس بر روی گزینه Download کلیک کنید و به همین راحتی ویدیو مدنظرتان را دانلود کنید.

دانلود ویدیو از تیک تاک با برنامه های اندروید:
اگر زیاد ویدیو از تیک تاک دانلود می کنید یا دوست ندارید از وب سایت ها برای دانلود ویدیو استفاده کنید، می توانید خیلی راحت از برنامه های اندروید که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید. دو تا از بهترین برنامه در زمینه:

Video downloader for tiktok

SnapX: TT Video Downloader

می باشد که می توانید از آنها استفاده کنید. برای این کار وارد تیک تاک شود.

سپس بر روی گزینه share کلیک کنید.

بعد از آن روی گزینه copy link کلیک کنید.

بعد وارد این برنامه شوید و لینک را وارد کنید و ویدیو مدنظرتان را دانلود کنید.

دانلود ویدیو از tiktok در ios :

فقط برای اندروید نیست که ابزار برنامه هایی برای دانلود ویدیو از تیک تاک وجود دارد. اگر دارای گوشی آیفون هستید می توانید از برنامه total files استفاده کنید. البته همچنان می توانید از همان وبسایت های مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند نیز استفاده کنید.

دانلود ویدیو تیک تاک از طریق خود برنامه:

و در آخر احت ترین راه که خود تیک تاک برای دانلود ویدیو قابلیتی را ارائه کرده و شما می توانید خیلی راحت ویدیو را بدون هیچ برنامه اضافی دانلود کنید. البته سرعت این روش کمی کند است و ممکن است برای همه ویدیو ها ممکن نباشد.

برای این کار وارد تیک تاک شوید. سپس ویدیو مدظرتان را پیدا کنید. حالا کمی بر روی آن نگهدارید و بر روی گزینه Save video کلیک کنید. حالا می توانید بر روی آیکون share یا همان فلش کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Save video کلیک کنید. به همین راحتی میتوانید ویدیو را در گالری ذخیره کنید.