3 روش آسان برای رفتن به اولین پیام تلگرام:

13 اسفند 1401

خیلی از افراد فکر می کنند برای اینکه به اولین پیام یک کانال یا گروه بروند باید تمام پیام ها را اسکرول کنند تا اولین پیام را پیدا کنند اما این کار نشدنی است و زمان بسیار زیادی طول میکشد. تلگرام روش کامل و درست و حسابی برای این کار در نظر نگرفته اما هنوز هم می توان با ترفند هایی خیلی ساده این کار را انجام داد.

استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام:

بسیاری از نسخه های غیر رسمی تلگرام این قابلیت را دارند و عملا به کاربران این امکان را می دهند اما این امکان هنوز به تلگرام اصلی اضافه نشده است. بنابراین اگر از تلگرام های غیررسمی استفاده می کنید می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

رفتن به پیام اول از طریق تلگرام غیر رسمی

رفتن به اولین پیام در تلگرام با استفاده از تقویم:

یکی از راه هایی که شما می توانید با استفاده از آن به اولین پیام یک گروه یا کانال را پیدا کنید تقویم جستجو است. برای اینکار کافیست تا وارد کانال و گروه مدنظرتان شوید. سپس بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه جستجو را انتخاب کنید. حالا در پایین صفحه عکس تقویم قرار دارد. بر روی آن کلیک کنید. سپس به بالا بروید و اولین تاریخی که می توانید را انتخاب کنید. سپس به اولین پیام آن کانال می‌روید.

رفتن به پیام اول از طریق تقویم

پیدا کردن اولین پیام در کانال تلگرام با استفاده از لینک:

یکی دیگر از قابلیت هایی که شما می توانید در کانال های تلگرام خیلی راحت اولین پیام را پیدا کنید استفاده از لینک همان کانال است. تمامی پست هایی که یک کانال می گذارد از ابتدا تا انتها شماره گذاری می شود.مثلا
لینک t.me/telegramtest/325 مربوط به پست 325 از چنل Test است. طبق همین فرمول کافیست تا کانال موردنظر خود را باز کنید سپس روی یکی از پست ها کلیک کنید و گزینه کپی لینک را انتخاب کنید. حالا در یک چت آن را پیست کنید و بعد از بخش جلویی آن عدد را پاک کنید و شماره یک بگذارید.