آموزش حذف کردن افراد از گروه اینستاگرام؟!

11 اسفند 1401

اگر ادمین گروه اینستاگرام هستید می توانید خیلی آسان هر فردی را که بخواهید از گروه دیلیت کنید. برای اینکار کافیست وارد اینستاگرام و بخش دایرکت شوید و سپس وارد گروه موردنظرتان شوید. حالا بر روی نام گروه کلیک کنید و صفحه را به پایین بکشید تا member های گروه را ببینید . در اینجا هر فردی را که می خواهید حذف کنید در کنار آن بر روی گزینه سه نقطه ضربه بزنید و سپس گزینه remove را انتخاب کنید. به همین راحتی شما یک نفر را از گروه اینستاگرام حذف کردید.

چرا نمی توانم فردی را از گروه اینستاگرام حذف کنم؟

اگر مراحل حذف کردن افراد از گروه اینستاگرام را طی کردید و دیدید که به مشکلی بر میخورید و یا این گزینه ها را مشاهده نمی کنید و نمی توانید کسی را حذف کنید به احتمال زیاد شما ادمین گروه نیستید و دسترسی لازم برای حذف افراد را ندارید. فقط افرادی می توانند این کار را انجام دهند که ادمین گروه باشند.

حذف کردن افراد از گروه اینستاگرام از طریق کامپیوتر:

برای حذف کردن افراد از گروه اینستاگرام از طریق کامپیوتر تنها باید تا وارد سایت اینستاگرام شوید و سپس وارد اکانت خود شوید. حالا در کنار آیکون خانه بر روی آیکون فلش که مربوط به دایرکت ها می باشد ضربه بزنید . در اینجا دایرکت ها و گروه های خود را میبینید . گروه مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس در بالا بر روی نام گروه کلیک کنید. سپس در بخش ممبر در کنار فردی که قصد حذف آن را دارید بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه remove from group را انتخاب کنید. به همین سادگی شما می توانید یک فرد را از طریق کامپیوتر از گروه اینستاگرام دیلیت کنید.